Beograd

Međunarodni centar za muziku “Eva Music”

Prva međunarodna privatna muzička škola “Eva Music” nalazi se u Beogradu, na Dedinju. U prijatnom ambijentu, nezavisno od uzrasta i nivoa znanja, imate mogućnost da kroz jedinstvenu individualnu nastavu kao i redovne javne nastupe ovladate svim elementima muzike.

Prva medjunarodna privatna muzička škola "Eva Music", Manifestacija 2021. godine "Muzeji za 10"

Nastava se odvija na srpskom i na engleskom jeziku, a postoji mogućnost i onlajn nastave instrumenata. U našoj privatnoj muzičkoj školi i deca i odrasli mogu naučiti da sviraju

• klavir,

• gitaru,

• violinu,

• violončelo,

• kontrabas,

• flautu,

• klarinet,

• saksofon, ili

• pevanje i solo pevanje.

I to po međunarodnoj metodi Udruženja Kraljevskih Muzičkih Škola (ABRSM – Associated Board of the Royal Schools of Music), koja je priznata u više od 100 zemalja sveta. Sistem učenja i polaganja isti je u svim zemljama, pa tako i u našoj muzičkoj školi u Beogradu. Zbog toga je, između ostalog, idealan za sve one koji u toku života menjaju prebivalište. Nakon završetka školovanja po ABRSM metodi polaznici stiču visok nivo primenjenog muzičkog znanja.

Privatna muzička škola za decu i odrasle "Eva Music", Manifestacija 2021. godine "Muzeji za 10"

(Međunarodni centar za muziku “Eva Music”, Omladinska 21, 11070 Beograd)

Posebni program

Koncert Međunarodnog centra za muziku “Eva Music”

Subota, 15. maj 2021. u 16.00 časova

Misija Međunarodnog centra za muziku “Eva Music” je da iz privatnog sektora doprinese i podrži kulturu i umetnost u našem gradu. Povodom 5. rođendana našeg muzičkog centra, a u saradnji sa Narodnim muzejom i Manifestacijom Muzeji za 10, u subotu 15. maja od 16 časova održaće se koncert odabranih đaka, kao i profesora ove škole. Čućete zvuk klavira, gitare, flaute i violine i imaćete priliku da se upoznate sa Kraljevskim Britanskim muzičkim programom - ABRSM, po čijoj licenci naša škola radi. Broj mesta je ograničen i neophodna je prethodna prijava na mejl info@evamusic.rs.

(Narodni muzej u Beogradu, Atrijum, Trg Republike 1))

Adresa:

• Omladinska 21

Sajt: Međunarodni centar za muziku “Eva Music”