Novi Sad

Luka Novi Sad

Izložba "Dve tradicije i jedna budućnost"

Spačeci

Luka Novi Sad - poslednja državna luka, proslavljajući 60 godina rada, će u Skladištu broj 4 organizovati izložbu "Dve tradicije i jedna budućnost".

Izložba dve tradicije : starih automobila i radnih mašina sa preko 50 eksponata i premijerno prikazivanje spomenika Marku Nešiću – čuvenom srpskom kompozitoru koji ove godine treba da bude postavljen u centru Novog Sada, biće komponovana sa jednom budućnošću : prezentacijom jedinog srpskog timskog sporta Vilbala.

U lučkom skladištu 4 će pored izložbe, 15. Evropsku noć muzeja pratiti i koncert iznenađenja.

Radno vreme u toku manifestacije: 17. maj od 10 do 22 časa, u toku Međunarodnog dana muzeja i 15. Evropske noći muzeja rado vreme je 24 časa, odnosno od 18. maja od 10 časova do 19. maja do 10 časova
Adresa: Carinska 1
Sajt: Luka Novi Sad