Нови Сад

Лука Нови Сад

Изложба "Две традиције и једна будућност"

Спачеци

Лука Нови Сад - последња државна лука, прослављајући 60 година рада, ће у Складишту број 4 организовати изложбу "Две традиције и једна будућност".

Изложба две традиције : старих аутомобила и радних машина са преко 50 експоната и премијерно приказивање споменика Марку Нешићу – чувеном српском композитору који ове године треба да буде постављен у центру Новог Сада, биће компонована са једном будућношћу : презентацијом јединог српског тимског спорта Вилбала.

У лучком складишту 4 ће поред изложбе, 15. Европску ноћ музеја пратити и концерт изненађења.

Радно време у току манифестације: 17. мај од 10 до 22 часа, у току Међународног дана музеја и 15. Европске ноћи музеја радо време је 24 часа, односно од 18. маја од 10 часова до 19. маја до 10 часова
Адреса: Царинска 1
Сајт: Лука Нови Сад